گروه پانته مرجع تخصصی طراحی صنعتی در ایران می باشد، البته با کوله باری از تجارب و بانکی از طرح های آماده با بیش از سی هزار فایل در بانک اطلاعتی خود.

گروه پانته بعد از 5 سال فعالیت حضوری در بازار کار و مبنی بر پیشینه ی حرفه ای خود در این زمینه، تصمیم می گیرد که با راه اندازی یک وب سایت تجاری و آموزشی با محتوای غنی از اطلاعات، خدمات خود را گسترده تر در این حیطه ادامه دهد.

گروه های مختلف نرم افزاری در این وب سایت به کار برده ایم تا طیف وسیعی از طراحی های صنعتی را پوشش داده و بتوانیم خدمت رسانی گسترده تری ارایه دهدیم و از نیروهای خلاق و علاقه مند بیشتری نیز استفاده کنیم.

پتانسیل بزرگی که بازار صنعتی و تجاری ایران در این زمینه دارد، به راحتی می تواند زمینه همکاری گروه پانته با اقشار مختلف و علاقمند را فراهم و زمینه مناسب کارآفرینی و درآمدزایی را ایجاد کند.

ما در این سال های فعالیت، در حیطه ی طراحی و تولید، بانک بزرگی از طرح های آماده اجرا را جمع آوری نموده و به صورت پست های رایگان و حرفه ای آماده دانلود در سایت، در دسترس دوستان علاقه مند قرار داده ایم.

برای گروه پانته مهم است که استاندارد تمام طرح های موجود در سایت رعایت و با کیفیت بالا عرضه شده باشند.

گروه پانته تمام سعی خود را انجام می دهد تا کیفیت طرح های ارایه شده حفظ و یا حتی بالاتر از حد انتظار باشد.

ما همچنین علاوه بر ارایه طرح هایی که توسط خود گروه تولید شده، به انتشار طرح های دیگر طراحان عزیز ایرانی نیز می پردازیم تا یک گرد همایی بزرگی صورت گرفته و بتوانیم از تمام ایده های عزیزانِ همراه، برای فعالیت در صنعت تولید کشور و درآمدزایی و کارآفرینی و اختراع صورت دهیم.

همچنین به تولید محتوا پرداخته و برای بالاتر بردن کیفیت کار در این زمینه به ارایه آموزش های کلیدی، کار گروه ها، سمینار ها و کارگاها و.. نیز می پردازیم.

ما همه جوان، پرانرژی و فعال با مدیریت آقای وحید مهدوی آزاد، صاحب امتیاز و مدیر مجموعه پانته، سعی برآن داریم تا در تمام زمینه ها، با تجارب گذشته خود و استفاده از اساتید حرفه ای که تا کنون در همکاری با ما بسیار لطف داشته اند، با قدرت قدم های بزرگی برای آبادانی کشورمان برداریم.

انشاالله و اللهُمَ سَلِم و تَمِم.