قوانین و مقررات استفاده از سایت پانته

طرفین قرارداد بین مشتری و وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری، کاربر و وبسایت گروه پانته با آدرس gpante.com می‌باشد که در این قرارداد به همان گروه پانته نامیده می‌شود.

این قوانین فقط مربوط به خرید هایی است که از طریق این وب سایت انجام می شود، و گروه پانته هیچ مسولیتی در قبال خرید هایی که از دیگر سایت ها با آدرس اینترنتی غیر از gpante.ir و به اسم گروه پانته انجام می شود ندارد. البته به غیر از مواردی که ما در وب سایت گروه پانته درج کرده باشیم.

مشتری (کاربر): شخصی که در وب‌سایت گروه پانته ثبت نام نموده و اطلاعات کاربری خود را به صورت صحیح وارد کرده و خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی گروه پانته که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان همه روزه (به غیر از روز‌های تعطیل) از ساعت 10 صبح الی 5.30 عصر پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

قوانین و شرایط استفاده از محصولات و خدمات گروه پانته
هرگونه فروش و انتشار محصولات گروه پانته در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی و یا حتی به صورت حضوری یا هرگونه انتشار محصولات دانلودی به هر نحو خلاف قوانین بوده و از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

البته به غیر از مواردی که کاربر کتبا از طریق ایمل گروه پانته اجازه آن را دریافت کرده باشد و حق انتشارآن را دریافت کند.

محصولات آموزشی وب‌ سایت گروه پانته
در صورتی که آموزش خریداری شده مطابق با سرفصل‌های ارائه شده در صفحه توضیحات محصول نباشد، کاربر می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه استفاده کند. سرفصل‌های دوره‌ها بصورت کامل و دقیق در صفحه هر دوره ذکر شده.

پشتیبانی محصولات خریداری شده
گروه پانته مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلاتی که مربوط به دستگاهای صنعتی و قدیمی بودن آن ها و ناسازگاری طرح ها با دستگاه های کاربر را ندارد. البته مشتری می تواند در صورت پرداخت وجه معینی که گروه پانته تعیین می نماید، خداماتی به صورت اضافه دریافت نماید.

همچنین طرح ها با استاندارد های نرم افزاری روز دنیا تهیه شده و در صورت مشکلدار بودن طرح ها با نرم افزارها یا سیستم های کاربر، گروه پانته هیج مسولیتی را عهده دار نمی باشد و کاربر مستلزم استفاده از نرم افزار ها و سیستمی است که گروه پانته آن ها را پیشتهاد داده می کند.

گارانتی بازگشت وجه شامل مواردی است که محصول خریداری شده مطابق با توضیحات ارائه شده در سایت نباشد. عدم وجود امکانات مورد نیاز شما در محصول خریداری شده، شامل گارانتی بازگشت وجه نمی‌باشد. کاربر باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نماید.

شرایط فورس ماژور
ضرورت دارد، فایل‌هایی که وبسایت گروه پانته بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود،توسط وی دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات به کاربر وجود نخواهد داشت.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد بالا نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد و این صفحه با امضای الکترونیکی موجود در صفحه تسویه‌حساب، مورد تایید کاربر قرار می‌گیرد.

تغییرات توافقنامه: گروه پانته حق هر گونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.